------

Naši milí bývalí zpěváci Jizerky, vzhledem k situaci, která nyní ovlivňuje Českou republiku a téměř celý svět, přesouváme oslavy 55. výročí Jizerky, které se měly konat 5. - 7. 6. 2020.


Taková akce sebou nese spoustu organizačních i pěveckých příprav. Protože nic z toho nechceme ošidit a nouzová opatření nás v mnohém limitují, dočkáme se oslav v jiném termínu, o kterém se nyní jedná. Není to jednoduché, protože je potřeba se v datu sladit na mnoha frontách.
Důležité pro nás je, abychom si oslavy Jizerky všichni užili v klidu a zvesela.
Prosíme tedy ještě o chvilku trpělivosti.

S jistotou v tuto chvíli odvoláváme dubnovou i květnovou zkoušku bývalých zpěváků, další informace si dáme vědět v následujících týdnech.

Přejeme Vám všem hlavně pevné zdraví!!

------

Naši milí bývalí členové Jizerky,

ač se to zdá neuvěřitelné, dalších pět let uteklo jako voda v Jizeře a sbor slaví již své 55. výročí od založení. U takové akce nemůžete rozhodně chybět! Proto si do svých diářů označte víkend 5. a 6. 6. 2020, který bude plný oslav!

Budeme moc rádi, když zavítáte opět mezi velkou jizerkovskou rodinu, zavzpomínáte společně s námi a zazpíváte si!

Co Vás bude čekat?

Můžete se těšit tradičně na páteční koncert v kostele sv. Petra a Pavla v Semilech. Poté bude probíhat při skvělé hudbě i dobrém pití netradiční společné posezení, ke kterému nám prostory poskytne klubová scéna KC Golf Semily. 

V sobotu bychom Vás rádi vzali na hudebně poznávací procházku po přírodních krásách Semil i okolí. Sobotní večer bude ve znamení slavnostního koncertu v KC Golf Semily. Zde se představí všechna oddělení Jizerky společně s Musicou Bohemicou a samozřejmě VY!

Doufáme, že se rozhodnete s námi tyto dny sdílet a my budeme mít možnost Vám postupně zasílat podrobnější informace.

Co se bude zpívat?

  • Jizerka, čiperka
  • Milovníček
  • Rain (překvapení)
  • Zářící kočár
 

Kde a kdy se sejdeme?

V hudebně, kterou máme v ZŠ Dr. Františka Ladislava Riegra v Semilech.

  • 18. 4. 11:00 – 12:30
  • 16. 5. 11:00 – 12:30
  • 6. 6. (čas si upřesníme)

Budeme rádi, když se na zkouškách uvidíme ve velkém počtu.
Na setkání s Vámi se těší sbormistři
Nadia Ladkany, Petr Řehák, Alena a Václav Brádlovi… a Jizerka

Z organizačních důvodů a zjednodušení Vás prosíme, abyste se v případě dotazů obraceli pouze na níže uvedenou kontaktní osobu. Rádi bychom tím předešli možným komplikacím. Děkujeme!

Nikol Brožková
jizerka55@email.cz, 776046818